"Laundress" skalbiklis "Baby" kūdikių skalbiniams 1ltr.

 THE LAUNDRESS – tai meno gyventi įkvėpta ir mokslu paremta ekologiška skalbimo ir namų valymo priemonių linija, sukurta Niujorke. Dviejų draugių, o vėliau ir bendraįkūrėjų, Lindsey Wieber ir Gwen Whiting, prekinis ženklas gimė iš noro palengvinti kasdienius namų ruošos darbus ir išsaugoti pradinę audinių kokybę. THE LAUNDRESS produkcija orientuojasi į gamtai ir žmogui saugias sudėtines dalis, tad sudėtyje nerasite baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Be to, produktai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius bei nėra testuojami su gyvūnais. THE LAUNDRESS kolekcija yra praturtinta fermentais, kurie veiksmingai atpažįsta ir pašalina skirtingas dėmes, o natūrali optinė šviesinamoji medžiaga veikia kaip nekenksminga alternatyva balikliui. 

33,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

KŪDIKIŲ DRABUŽIŲ SKALBIKLIS – tai švelnaus poveikio, jautriausiai kūdikių odelei skirtas skalbiklis su efektyviais dėmes šalinančiais fermentais ir natūraliomis dezinfekavimo medžiagomis. Priemonė naikina nemalonius kvapus ir išsaugo audinių spalvas. Lengvas ir vaikiška pudra dvelkiantis „Kūdikio“ aromatas ramiai nuteiks mažuosius ir kvies apsikabinimams suaugusiuosius.

Naudojimas: veiksmingas bet kokios temperatūros vandenyje. Priemonę naudokite kūdikių ir šeimos drabužiams, medžiaginiams vystyklams, patalynei ir minkštiems žaislams skalbti.

Dozavimas:

·        - skalbiant rankomis – 1 kamštelis;

·        - didelio efektyvumo skalbimo mašina | įprasta skalbinių skalbimo programa – 2 kamšteliai
| 1/8 kamštelio;

·        - ne didelio efektyvumo skalbimo mašina | įprasta skalbinių skalbimo programa – 4 kamšteliai | 1/4 kamštelio.

B-004

Duomenų lapas

Talpa
1000 ml

Panašūs produktai