"Laundress" parfumuotas skalbiklis "Rose 31" 475 ml

 THE LAUNDRESS – tai meno gyventi įkvėpta ir mokslu paremta ekologiška skalbimo ir namų valymo priemonių linija, sukurta Niujorke. Dviejų draugių, o vėliau ir bendraįkūrėjų, Lindsey Wieber ir Gwen Whiting, prekinis ženklas gimė iš noro palengvinti kasdienius namų ruošos darbus ir išsaugoti pradinę audinių kokybę. THE LAUNDRESS produkcija orientuojasi į gamtai ir žmogui saugias sudėtines dalis, tad sudėtyje nerasite baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Be to, produktai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius bei nėra testuojami su gyvūnais. THE LAUNDRESS kolekcija yra praturtinta fermentais, kurie veiksmingai atpažįsta ir pašalina skirtingas dėmes, o natūrali optinė šviesinamoji medžiaga veikia kaip nekenksminga alternatyva balikliui. 

73,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

 „LE LABO“ ROŽIŲ SKALBIKLIS – tai nepakartojama THE LAUNDRESS ir žinomo kvepalų prekinio ženklo LE LABO sąjunga, apjungianti firminį skalbiklį ir ypač pamėgtą „Rožė 31“ kvapą. Efektyvaus skalbiklio sudėtyje yra net 15ml grynų kvepalų, kurie suteikia drabužiams ilgalaikį aromatą ir švaros pojūtį, taip pat galimybę užuosti ir „dėvėti“ mėgstamiausią kvapą nuolatos. „Rožė 31“ kvapas dvelkia subtilia rože su pikantiško kumino, aitrių smilkalų, ryškios ambros ir kedro medienos natomis.

Naudojimas: veiksmingas bet kokios temperatūros vandenyje. Šviesių spalvų, suteptus, medvilninius arba lininius drabužius rekomenduojame skalbti karštame vandenyje, o tamsius, spalvotus ir sintetinius audinius - šiltame arba šaltame vandenyje.

Dozavimas:

·        - skalbiant rankomis – 2 kamšteliai;

·        - didelio efektyvumo skalbimo mašina | įprasta skalbinių skalbimo programa – 4 kamšteliai
| 1/8 kamštelio;

·        - ne didelio efektyvumo skalbimo mašina | įprasta skalbinių skalbimo programa – 8 kamšteliai | 1/4 kamštelio.

LABO-ROSE

Duomenų lapas

Talpa
475 ml