"Laundress" šampūnas "Cedar" kašmyrui ir vilnai 475 ml

THE LAUNDRESS – tai meno gyventi įkvėpta ir mokslu paremta ekologiška skalbimo ir namų valymo priemonių linija, sukurta Niujorke. Dviejų draugių, o vėliau ir bendraįkūrėjų, Lindsey Wieber ir Gwen Whiting, prekinis ženklas gimė iš noro palengvinti kasdienius namų ruošos darbus ir išsaugoti pradinę audinių kokybę. THE LAUNDRESS produkcija orientuojasi į gamtai ir žmogui saugias sudėtines dalis, tad sudėtyje nerasite baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Be to, produktai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius bei nėra testuojami su gyvūnais. THE LAUNDRESS kolekcija yra praturtinta fermentais, kurie veiksmingai atpažįsta ir pašalina skirtingas dėmes, o natūrali optinė šviesinamoji medžiaga veikia kaip nekenksminga alternatyva balikliui. 

31,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)

VILNOS IR KAŠMYRO ŠAMPŪNAS – tai vilnos, kašmyro, mohero ir angoros vilnos audiniams skirtas skalbiklis, švelniai valantis ir išsaugantis natūralias verpalų sudėtines dalis. Žemiškas kvapas „Kedras“ šildo jaukiomis kedro ir santalo medienos natomis, o apelsinmedžio ir rožės duetas suteikia gaivos poveikį. Nuostabus kedro kvapas gerokai erzina kandžius ir kitus gyvius, tad šampūno aromatas veikia ir kaip efektyvi priemonė audinių ilgaamžiškumui išsaugoti.

Naudojimas: skalbkite rankomis arba mašina žemoje temperatūroje, švelniems arba vilnoniams skalbiniams skirta skalbimo programa. Drabužius į mašiną dėkite išverstus ir geriausia skalbimo maišelyje. Džiovinkite patiesę, išlaikant natūralią formą.

Dozavimas:

·        - skalbiant rankomis – 2 kamšteliai;

·        - didelio efektyvumo skalbimo mašina | vilnonių skalbinių skalbimo programa – 4 kamšteliai
| 1/8 kamštelio;

·       - ne didelio efektyvumo skalbimo mašina | vilnonių skalbinių skalbimo programa – 8 kamšteliai | 1/4 kamštelio.

C-006

Duomenų lapas

Talpa
475 ml