• Nauja

KSP kūno kvepalai "Arabia Felix" 50 ml

Dėl puikiai derančių aitrių bei švelnių ingredientų, aromatas žadina, drąsina ir įkvepia daug žadantiems rytojams. Arabian Felix – tai gyvybės ir polėkio pažinti eliksyras, sutalpintas į subtilaus ir elegentiško dizaino buteliuke.

 Kvapų natos:

- Citrinos ir mandarino viršutinės natos gaivina citrusų ir saulės išbučiuotų vaisių aromatu.

- Vidurinės kvapo natos – tai temperamentingi arabiški smilkalai, kilminga rožė bei užsispyrusiai aitrus imbieras. Šių ingredientų sąjunga kuria išskirtinį švelniai aitrų, subtiliai saldų ir maloniai šildantį aromatą.

- Bazinės pačiulio ir miros natos pulsuoja ypatingai gilaus aromato balzamine mediena su išdirbtos odos prieskoniu. Kvapo kulminacija atsiveria turtingu ir giliu aromatu, kurios intensyvumą subalansuoja raminančiai veikianti mira.

57,00 €
Su mokesčiais
 

Atsiskaityti už prekes galite per elektroninę bankininkystę (PaySera), pristatymo metu arba pavedimu

 

Pristatymas su VENIPAK ir OMNIVA. Pristatymo kaina nuo 3 €. Nemokamas prekių pristatymas nuo 50 €.

 

Norėdami grąžinti prekę atgal, kreipkitės el. paštu eparduotuve@krispo.lt arba tel. +370 606 99777

ARABIAN FELIX ryžtingai skleidžia sparnus ir kyla ten, kur vakar tik aistringai įsisvajojo pakilti. Dėl puikiai derančių aitrių bei švelnių ingredientų, aromatas žadina, drąsina ir įkvepia daug žadantiems rytojams. Arabian Felix – tai gyvybės ir polėkio pažinti eliksyras, sutalpintas į subtilaus ir elegentiško dizaino buteliuke.

 Kvapų natos:

- Citrinos ir mandarino viršutinės natos gaivina citrusų ir saulės išbučiuotų vaisių aromatu.

- Vidurinės kvapo natos – tai temperamentingi arabiški smilkalai, kilminga rožė bei užsispyrusiai aitrus imbieras. Šių ingredientų sąjunga kuria išskirtinį švelniai aitrų, subtiliai saldų ir maloniai šildantį aromatą.

- Bazinės pačiulio ir miros natos pulsuoja ypatingai gilaus aromato balzamine mediena su išdirbtos odos prieskoniu. Kvapo kulminacija atsiveria turtingu ir giliu aromatu, kurios intensyvumą subalansuoja raminančiai veikianti mira.

 KSP prekinis ženklas – tai italų parfumerių kūriniai, pasižymintys kruopščiai atrinktais kokybiškais elementais bei charizmatiškais aromatų deriniais. Itališką eleganciją ir subtilų stilių atspindintys KSP kvapų buteliukai įkvėps drąsiems žingsniams ir įsimintinoms patirtims.

ARABIA

Duomenų lapas

Matas
vnt.
Talpa
50.0000