• Nauja

KSP kūno kvepalai "Black Virgin" 50 ml

Alsuojantis šildančiais ir charizmatiškais tonais, šis kvapas ne tik papildo, bet ir puošia, ne tik sušildo, bet ir drąsa apdovanoja. Svaiginančiai salstelėjęs ir žemiška mediena atsiduodantis Black Virgin aromatas apsups kažkuo pažįstama, tačau paslaptimi išlikusia magija.

 Kvapų natos:

- Kvapas pasitinka su lengva ir šildančia agarmedžio (oud) viršutine nata, kuri apgaubia šviežia medienos ir citrusų dulksna.

- Vidurinės natos – smilkalai, saldus tabakas ir odos akordai - žaidžia kiek drąsesnį derinį. Saldus tabakas ir sodrūs smilkalai kuria bene ryškiausią šio kvapo akcentą, kuris, išdirbtos odos akordo dėka įgauna vientisumo ir švelnumo.

- Aromato kulminacija – nepamirštamas pačiulis ir šventiška vanilė, sukuriantys žemišką drėgnos medienos ir kreminių vanilinių ledų derinį.

57,00 €
Su mokesčiais
 

Atsiskaityti už prekes galite per elektroninę bankininkystę (PaySera), pristatymo metu arba pavedimu

 

Pristatymas su VENIPAK ir OMNIVA. Pristatymo kaina nuo 3 €. Nemokamas prekių pristatymas nuo 50 €.

 

Norėdami grąžinti prekę atgal, kreipkitės el. paštu eparduotuve@krispo.lt arba tel. +370 606 99777

BLACK VIRGIN aromatas – tai drąsus ir nepamirštamas pasirodymas, žavi ir bevardė persona, už teatro užsklandos gyvenančios istorijos. Alsuojantis šildančiais ir charizmatiškais tonais, šis kvapas ne tik papildo, bet ir puošia, ne tik sušildo, bet ir drąsa apdovanoja. Svaiginančiai salstelėjęs ir žemiška mediena atsiduodantis Black Virgin aromatas apsups kažkuo pažįstama, tačau paslaptimi išlikusia magija.

 Kvapų natos:

- Kvapas pasitinka su lengva ir šildančia agarmedžio (oud) viršutine nata, kuri apgaubia šviežia medienos ir citrusų dulksna.

- Vidurinės natos – smilkalai, saldus tabakas ir odos akordai - žaidžia kiek drąsesnį derinį. Saldus tabakas ir sodrūs smilkalai kuria bene ryškiausią šio kvapo akcentą, kuris, išdirbtos odos akordo dėka įgauna vientisumo ir švelnumo.

- Aromato kulminacija – nepamirštamas pačiulis ir šventiška vanilė, sukuriantys žemišką drėgnos medienos ir kreminių vanilinių ledų derinį.

KSP prekinis ženklas – tai italų parfumerių kūriniai, pasižymintys kruopščiai atrinktais kokybiškais elementais bei charizmatiškais aromatų deriniais. Itališką eleganciją ir subtilų stilių atspindintys KSP kvapų buteliukai įkvėps drąsiems žingsniams ir įsimintinoms patirtims.

VIRGIN

Duomenų lapas

Matas
vnt.
Talpa
50.0000