• Nauja

KSP kūno kvepalai "Shibam Way" 50 ml

Jei yra vieta, kurią norisi neštis nedidukėje kišenėje, tai ši savo aromatu lydės visus metus, primindama vasaros rytus ir laiko tėkmei nepavaldžias saulės nuspalvintas dienas.

 Kvapų natos:

- Pirmasis kvapo akordas gaivina citrusine gaiva, kurią kvapnus mandarinas papildo šventišku saldumu ir maloniai nostalgišku kartumu.

- Širdies akordai, pasirodantys kiek vėliau, svaigina saldžiai aitriu deriniu . Vasariškai nusiteikęs jazminas džiugina auksinio medaus saldumu, o įvairiapusiai smilkalai stebina aitriais, giliais ir šildančiais prieskoniais.

- Bazinės natos ant odos atsiveria žemiškais ir sodriais medienos tonais. Charizmatiškas pačiulis skleidžia muskato ir žemės kvapą, o guajako medis sulieja pavienes natas balzaminiu medienos prieskoniu.

57,00 €
Su mokesčiais
 

Atsiskaityti už prekes galite per elektroninę bankininkystę (PaySera), pristatymo metu arba pavedimu

 

Pristatymas su VENIPAK ir OMNIVA. Pristatymo kaina nuo 3 €. Nemokamas prekių pristatymas nuo 50 €.

 

Norėdami grąžinti prekę atgal, kreipkitės el. paštu eparduotuve@krispo.lt arba tel. +370 606 99777

SHIBAMWAY atveria duris į vasaros sodo gėlių eiles, besistiebiančių vaismedžių pavėsingus pokaičio plotus ir medinės verandos sugertą saulės šilumą. Jei yra vieta, kurią norisi neštis nedidukėje kišenėje, tai ši savo aromatu lydės visus metus, primindama vasaros rytus ir laiko tėkmei nepavaldžias saulės nuspalvintas dienas.

 Kvapų natos:

- Pirmasis kvapo akordas gaivina citrusine gaiva, kurią kvapnus mandarinas papildo šventišku saldumu ir maloniai nostalgišku kartumu.

- Širdies akordai, pasirodantys kiek vėliau, svaigina saldžiai aitriu deriniu . Vasariškai nusiteikęs jazminas džiugina auksinio medaus saldumu, o įvairiapusiai smilkalai stebina aitriais, giliais ir šildančiais prieskoniais.

- Bazinės natos ant odos atsiveria žemiškais ir sodriais medienos tonais. Charizmatiškas pačiulis skleidžia muskato ir žemės kvapą, o guajako medis sulieja pavienes natas balzaminiu medienos prieskoniu.

KSP prekinis ženklas – tai italų parfumerių kūriniai, pasižymintys kruopščiai atrinktais kokybiškais elementais bei charizmatiškais aromatų deriniais. Itališką eleganciją ir subtilų stilių atspindintys KSP kvapų buteliukai įkvėps drąsiems žingsniams ir įsimintinoms patirtims.

SHIBAM

Duomenų lapas

Matas
vnt.
Talpa
50.0000