MYF kūno šveitiklis "Orchidea & Mandorle" 285 g.

MY FRAGNANCES produkcija yra sukurta pasitelkiant vertingus aliejus ir aktyviąsias medžiagas, kurios rūpinasi skirtingų tipų oda ir ją praturtina gausybe naudingų vitaminų. Moksliniais tyrimais patvirtintos ir naujomis technologijomis ištobulintos produktų formulės kuria kokybišką ir efektyvų kūno priežiūros ritualą.  Biologinį patvirtinimą turinti ir Viduržemio jūros įkvėpta „Mediterranea“ kūno linija pulsuoja gilaus vandens energiją ir keliančio oro gyvastį.

35,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

MY FRANGANCES BIO kūno šveitiklis su orchidėja ir migdolais švelniai šveičia išorinius odos sluoksnius bei palieka odą sudrėkintą ir pamaitintą. Sudėtyje esanti Negyvosios jūros druska pašalina negyvas odos ląsteles ir pagerina paviršinę kraujo mikrocirkuliaciją, tuo tarpu kokosų aliejus giliai sudrėkina, o bičių motinėlių pienelis maitina ir ramina nušveistą odą. Prabangaus kvapo orchidėjų ekstraktas, neveltui minimas kaip ilgaamžiškumo eliksyras, maitina ir švelnina odą. Turtingą sudėtį papildo raminantis, maitinantis ir odai elastingumo suteikiantis migdolų aliejus. 

MY FRAGNANCES produkcija yra sukurta pasitelkiant vertingus aliejus ir aktyviąsias medžiagas, kurios rūpinasi skirtingų tipų oda ir ją praturtina gausybe naudingų vitaminų. Moksliniais tyrimais patvirtintos ir naujomis technologijomis ištobulintos produktų formulės kuria kokybišką ir efektyvų kūno priežiūros ritualą.  Biologinį patvirtinimą turinti ir Viduržemio jūros įkvėpta „Mediterranea“ kūno linija pulsuoja gilaus vandens energiją ir keliančio oro gyvastį.

443120

Duomenų lapas

Talpa
285 ml
Kvapo pavadinimas
Orchidea&mandorle
Kvapų šeima
Gėlių

Susiję produktai