GESTALTEN knyga "Sailing the Seas"

GESTALTEN istorijos išeina už teksto ribų. Nepriklausomai nuo naudojamų priemonių, „gestalten“  nori informuoti ir įkvėpti bendruomenę, tad sveiki atvykę į kūrybinės „gestalten“ kultūros pasaulį, besislepiantį knygos puslapiuose, vaizduose, internetiniuose filmuose ar viename iš mūsų tarptautinių renginių. Mes visą dėmesį skiriame rezultatui – abipusiam įkvėpimui.

47,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)

Nuo amžių pradžios pasaulio tyrinėjimas laivais buvo vertinamas kaip didžiausios laisvės išraiška. Nėra didesnio nuotykio, kaip atsiduoti vėjo malonei ir pakėlus bures, leistis iš vienos salos į kitą, iš jūros į jūrą, mėgaujantis ant veido krintančiais sūriais vandens purslais, atrandant naujus kraštovaizdžius ir kultūras.

Knygos „Sailing the Seas“ skaitytojai leisis į kelionę jūromis po visą pasaulį, nuo JAV pakrantės iki Karibų, plaukiant klasikiniais Viduržemio jūros maršrutais ar leidžiantis į tokius tolimus kraštus kaip Tailandas ir Prancūzijos Polinezija. Šiame leidinyje pateikiamas naujas požiūris į plaukiojimą, pristatant vaizdus, garsus, skonius ir patirtis, patiriamus ant laivo denio.

Nuostabios nuotraukos, detalūs maršrutai ir „Kapitono užrašai“, kuriuose pateikiami naudingi patarimai ir įžvalgos apie vietoves, įkvėps leistis į kelią tiek laivybos naujokus, tiek ir senus vilkus.

559972