GESTALTEN knyga "Sailing the Seas"

GESTALTEN istorijos išeina už teksto ribų. Nepriklausomai nuo naudojamų priemonių, „gestalten“  nori informuoti ir įkvėpti bendruomenę, tad sveiki atvykę į kūrybinės „gestalten“ kultūros pasaulį, besislepiantį knygos puslapiuose, vaizduose, internetiniuose filmuose ar viename iš mūsų tarptautinių renginių. Mes visą dėmesį skiriame rezultatui – abipusiam įkvėpimui.

47,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

Nuo amžių pradžios pasaulio tyrinėjimas laivais buvo vertinamas kaip didžiausios laisvės išraiška. Nėra didesnio nuotykio, kaip atsiduoti vėjo malonei ir pakėlus bures, leistis iš vienos salos į kitą, iš jūros į jūrą, mėgaujantis ant veido krintančiais sūriais vandens purslais, atrandant naujus kraštovaizdžius ir kultūras.

Knygos „Sailing the Seas“ skaitytojai leisis į kelionę jūromis po visą pasaulį, nuo JAV pakrantės iki Karibų, plaukiant klasikiniais Viduržemio jūros maršrutais ar leidžiantis į tokius tolimus kraštus kaip Tailandas ir Prancūzijos Polinezija. Šiame leidinyje pateikiamas naujas požiūris į plaukiojimą, pristatant vaizdus, garsus, skonius ir patirtis, patiriamus ant laivo denio.

Nuostabios nuotraukos, detalūs maršrutai ir „Kapitono užrašai“, kuriuose pateikiami naudingi patarimai ir įžvalgos apie vietoves, įkvėps leistis į kelią tiek laivybos naujokus, tiek ir senus vilkus.

559972