GESTALTEN knyga "The House of Glam"

GESTALTEN istorijos išeina už teksto ribų. Nepriklausomai nuo naudojamų priemonių, „gestalten“  nori informuoti ir įkvėpti bendruomenę, tad sveiki atvykę į kūrybinės „gestalten“ kultūros pasaulį, besislepiantį knygos puslapiuose, vaizduose, internetiniuose filmuose ar viename iš mūsų tarptautinių renginių. Mes visą dėmesį skiriame rezultatui – abipusiam įkvėpimui.

58,00 €
Su mokesčiais
TIK SALONUOSE
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Vilniaus salonas Rinktinės g. / Rinktinės g. 38

Sveiki atvykę į Žavesio namus, kur karaliauja prabangūs interjerai ir ekstravagantiškas dizainas. Čia nesitikėkite tradicinio interjero, o nusiteikite išvysti vienetinius sienų apmušalus, elegantiškus audinius ir įspūdingą marmurą, praeito amžiaus vidurio „Memphis“ dizaino ir geometrijos atgarsius. Tokie naujosios kartos interjero dizaineriai kaip David Alhadeff, Cristina Celestino ir Nina Yashar kuria namus, pabrėždami gyventojų asmenybę ir skatindami gyvenamųjų būstų dizainą judėti į priekį.

Įvairiapusis knygos dizainas – tikra šventė akims. Čia išraiškingos spalvos, tekstūros, neįprastos formos ir egzotiškos medžiagos padeda šiuolaikiškai interpretuoti Art Deco ar klasikinį 1950-ųjų Holivudo filmų interjerą. Juk iš tiesų dizaineriai – tai tikri istorijos gerbėjai, tad jiems tikras malonumas žaisti su įvairių istorinių laikotarpių architektūra, dekoratyviniais menais, mada ir filmais. Šie namai – tai didžių svajonių įsikūnijimas.

„The House of Glam“  kviečia apsilankyti įspūdingiausiuose, šią dekadentišką ir žaismingą kryptį atspindinčiuose namuose nuo Italijos iki JAV, kurių dizainą sukūrė šio judėjimo priešakyje žengiančios studijos ir dizaineriai.

559828

Panašūs produktai