GESTALTEN knyga "From Tip to Toe"

GESTALTEN istorijos išeina už teksto ribų. Nepriklausomai nuo naudojamų priemonių, „gestalten“  nori informuoti ir įkvėpti bendruomenę, tad sveiki atvykę į kūrybinės „gestalten“ kultūros pasaulį, besislepiantį knygos puslapiuose, vaizduose, internetiniuose filmuose ar viename iš mūsų tarptautinių renginių. Mes visą dėmesį skiriame rezultatui – abipusiam įkvėpimui.

44,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

Stilingi vyrai atrodo ir atsipalaidavę, ir pasitikintys savimi vienu metu. Šiam įspūdžiui, skleidžiamam, pradedant skrybėle ant galvos ir baigiant batų kulnais, reikia aprangos priemonių, leisiančių atrodyti nepriekaištingai bet kuriuo sezonu ar bet kuria proga, o kartu ir sukursiančių jų individualų stilių.Knygoje „From Tip to Toe“ (lt. Nuo galvos iki kojų) pristatoma atidžiai atrinkta tokį nusiteikimą palaikančių prekės ženklų ir gamintojų kolekcija bei visame pasaulyje atrinktų rekomenduojamų parduotuvių sąrašas. Kai kurie vyrai gali papasakoti ilgas, įdomias istorijas, o kiti siūlo naują mąstymo būdą, tačiau bendras jų visų bruožas – tai kokybės, tiesumo ir veržlumo pojūtis, būdingas kiekvienam stilingam vyrui.

Kiekvienas vyras susiduria su iššūkiu, kaip atrodyti nesenstančiu ir kartu nesuvaržytu. Koks stilius man tinka? Kas gamina geriausius batus? Kur nusipirkti kostiumus, kurie tikrai verti savo kainos? Kokį modelį, audinį ar sukirpimą pasirinkti? Knygoje „From Tip to Toe“ rasite atsakymus ne tik į šiuos klausimus, bet ir į daugelį kitų.

555684