ASSOULINE knyga "Vital Voices"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

72,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C

Knyga „Gyvybiškai svarbūs balsai: 100 moterų, besinaudojančių savo galia įgalinimui“ neturi precedento. Tai neįtikėtinai meniškas leidinys, kuriame pristatoma 100 pasaulio lyderių-moterų, iš naujo pateikiančių galios apibrėžimą. Knygą redagavo Alyse Nelson, pratarmę parašė Nacionalinio jaunųjų poetų konkurso laureatė Amanda Gorman, o paveikslus nutapė Gayle Kabaker. Čia rasite originalių portretų rinkinį, susimąstyti verčiančias ištraukas iš pirmu asmeniu pateikiamų tokių galingų ir įžvalgių moterų kaip teisėja Ruth Bader Ginsberg, Hillary Rodham Clinton, Malala Yousafzai, Bozoma Saint John, Jacinda Ardern, Donna Langley, Menaka Guruswamy, Arundhati Katju, Joy Buolamwini, Megan Rapinoe ir kitų pasakojimų. Kiekviena lyderė atvirai ir įtikinamai dalinasi asmeninėmis istorijomis, mintimis, išmintimi, parodydama, kad moterys vadovauja kitaip, o tokio skirtumo ir reikia šiandieniniam pasauliui.

Nors visos moterys eina skirtingais keliais, tačiau kartu šie 100 balsų iliustruoja besikeičiančią moterų lyderystės galią skirtingose kultūrose, srityse ar kartose.

2020 m. atskleidė, koks svarbus lyderiavimas yra kiekviename lygmenyje – nuo valstybės iki bendruomenė sveikatos priežiūros specialistų ir rasinio teisingumo aktyvistų. Mes tapome neįtikėtinos drąsos ir atjautos, susidūrus su istoriniais iššūkiais, liudininkais. Pasaulinės krizės parodė, kad mūsų ieškomi sprendimai jau egzistuoja, o juos dažnai pasiūlo vadovaujančios moterys – tokios kaip pristatytosios šioje knygoje.

Šiemet mes minime ir istorinės Jungtinių Tautų Ketvirtosios pasaulinės konferencijos moterų klausimais, įžiebusios naują kovos dėl lyčių lygybės kibirkštį, dvidešimt penkerių metų sukaktį. Žiūrėdami į ateitį ir dar neišspręstus svarbius klausimus, mes atsisukame į 100 drąsiausių ir kūrybiškiausių mūsų laikų lyderių, kurios šioje knygoje dalinasi savo vizija ir sprendimais.  

89784