ASSOULINE knyga "The Big Book of Chic"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

105,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities profesionalai.

Tarptautiniame lygmenyje pripažintas interjero dizaino sensacija Miles Redd žinomas dėl savo gebėjimo kurti jaukią prabangą. Jo unikaliai estetinei vizijai būdingas žaismingas aukštų ir žemų daiktų derinimas, pagyvintas įnoringai paskleistomis spalvomis ir moderniais mostais. Semdamasis įkvėpimo iš labai skirtingų šaltinių, pradedant Richard Avedon mados nuotraukomis ir baigiant Rene Gruau iliustracijomis, Redd yra sukūręs interjero dizainą labai skirtingoms vietoms. Jo unikalus požiūris į dizainą leido sukurti drąsumu, fantazija ir elegancija trykštančias patalpas. Šis gausiai iliustruotas leidinys gali įkvėpti kiekvieną, besidominantį energingu, eklektišku dizainu.

280613