ASSOULINE knyga "Barbie:60 Years of Inspiration"

174,00 €
Su mokesčiais
TIK SALONUOSE
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Vilniaus salonas PC Akropolis / Ozo g. 25 (PC Akropolis)

1959 m. kovo 09 d. sukurta Barbė įžengė į sceną ir šturmavo pasaulį. Barbė buvo sukurta, siekiant mergaitėms pristatyti naują lėlę, galinčią būti bet kuo, ne tik besirūpinančia namais moterimi. Barbė per pastaruosius 60 metų tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų veidų pasaulyje. Skirtingų vaikų kartų ambicijas ir troškimus įkūnijanti Barbė nėra tik žaislas: ji atspindi modernios kultūros evoliuciją ir moterų vaidmenų visuomenėje gausėjimą.

Barbės istorija – tai kelionė per šešis socialinės kultūros dešimtmečius, kurią įkvėpė vienos moters, Ruth Handler, vizija ir valia. Ši moteris išdrįso siekti savo asmeninių svajonių, nepaisydama sunkumų ir prieštaravimų. Detalus ir sąmojingas „Barbė: šešiasdešimt įkvėpimo metų“ knygos tekstas susieja Barbės istoriją su šiuolaikinės moters istorija. Joje pabrėžiamos akimirkos kiekviename dešimtmetyje, lėmusios moterų pasiekimus visose srityse nuo buvimo darbo jėga iki pasiekimų sporto, technologijų, valdymo, kultūros ir naujovių srityse.

Knygoje „Barbė: šešiasdešimt įkvėpimo metų“ atskleidžiami dinamiškiausi „Mattel“ prekės ženklo archyvuose aptikti įvaizdžiai ir socialiniai bei istoriniai įvykiai. Čia matysite, kokią įtaką Barbė padarė kultūrai ir kaip teigiamai ji paveikė moters įgyjamos galios augimą. Tačiau vis tik svarbiausia Barbės misija visada buvo įkvėpti viso pasaulio mergaites siekti savo svajonių ir tapti kuo tik jos nori.

287575

Panašūs produktai