MYF dušo gelis "Patchouli & ambra" 260 ml

MY FRAGNANCES produkcija yra sukurta pasitelkiant vertingus aliejus ir aktyviąsias medžiagas, kurios rūpinasi skirtingų tipų oda ir ją praturtina gausybe naudingų vitaminų. Moksliniais tyrimais patvirtintos ir naujomis technologijomis ištobulintos produktų formulės kuria kokybišką ir efektyvų kūno priežiūros ritualą.  Biologinį patvirtinimą turinti ir Viduržemio jūros įkvėpta „Mediterranea“ kūno linija pulsuoja gilaus vandens energiją ir keliančio oro gyvastį.

21,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

MY FRAGNANCES BIO dušo želė su pačule ir ambra švelniai prausia ir atgaivina jautrią ir sudirgusią odą. Prausiklio sudėtyje gausu natūralių, organinių sudėtinių dalių, kurios tonizuoja ir regeneruoja odą. Antiseptinių savybių turintis kedro aliejus skatina odos atsikūrimą bei reguliuoja riebalų sluoksnį, tad dušo želė puikiai tinka riebiai, spuoguotai odai. Tuo tarpu eterinis pačulės aliejus atgaivina odą bei suteikia jai elastingumo.

MY FRAGNANCES produkcija yra sukurta pasitelkiant vertingus aliejus ir aktyviąsias medžiagas, kurios rūpinasi skirtingų tipų oda ir ją praturtina gausybe naudingų vitaminų. Moksliniais tyrimais patvirtintos ir naujomis technologijomis ištobulintos produktų formulės kuria kokybišką ir efektyvų kūno priežiūros ritualą.  Biologinį patvirtinimą turinti ir Viduržemio jūros įkvėpta „Mediterranea“ kūno linija pulsuoja gilaus vandens energiją ir keliančio oro gyvastį.

440464

Duomenų lapas

Talpa
260 ml
Kvapo pavadinimas
Patchouli&ambra
Kvapų šeima
Rytietiški

Susiję produktai