"Locherber" vonios ir dušo gelis "Malabar Pepper", 200ml

,,Locherber" odos prausiklis ir drėkiklis Malabar Pepper kvapu, kuris įkveptas Malabaro pakrantės Indijoje, kur auginami garsiausi pipirai pasaulyje. ,,Locherber" dušo geliai  palieka odą švarią, švelnią ir gaivią, apgaubiančią visą kūną naudingu pabudimo pojūčiu. Nebandytas su gyvūnais.

11,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)

,,Locherber" odos prausiklis ir drėkiklis Malabar Pepper kvapu, kuris įkveptas Malabaro pakrantės Indijoje, kur auginami garsiausi pipirai pasaulyje. ,,Locherber" dušo geliai  palieka odą švarią, švelnią ir gaivią, apgaubiančią visą kūną naudingu pabudimo pojūčiu. Nebandytas su gyvūnais.

Malabaro krante užgimęs „Malabar Pepper“ užburia rytietiškų prieskonių ir citrusinių vaisių darna ir pulsuojančia energija.

Kvapų natos:

·        Citrusiniai vaisiai žaidžia tarp salsvo ir lengvai rūgštaus aromato, kuris kvapui suteikia lengvumo ir švaros pojūčio;

·        Energingas ir intensyvus imbieras priduoda gaivinančio lengvumo;

·        Tobulas cinamono ir juodųjų pipirų derinys maloniai šildo, uždega ir vėl nuramina;

·        Kiparisas ir pačulė skleidžia gilios medienos ir drėgnos žemės natas;

·        Kedro mediena šildo geidulingu balzaminiu ir žemišku miško kvapu.

Locherber Milano“ žino, jog kvapai – lyg esminis pagrindas, o kartu ir užbaigiamasis akcentas, užpildantis erdvę, kuriantis prisiminimus ir sužadinantis emocijas. Italų šeimos užaugintas prekinis ženklas keliauja net per tris kartas, kurios, vedinos itališkos aistros ir šveicariško tikslumo, iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus ir pirminę viziją. Jau 40 metų kūno bei namų kvapus kuriantis „Locherber Milano“ atsižvelgia į smulkiausias produkto detales, kiekviename jų sujungdamas natūralias gamtos žaliavas. „Locherber Milano“ vizija sujungia antikinio ir moderniojo Milano stilius, kurie kvapų buteliukus paverčia įstabia namų interjero detale.

80078

Duomenų lapas

Talpa
200 ml
Kvapo pavadinimas
Malabar Pepper
Kvapų šeima
Rytietiški

Susiję produktai