CULTI MILANO kvapas automobiliui "Mediterranea"

Tegul svaiginančios CULTI kvapų natos veržiasi pro atdarus langus ir piešia kelius į naujų patirčių kupinas keliones.

- Kartusis apelsinas ir apelsinmedžio žiedai vienas kitą papildo sujungdami užsispyrusiai kartaus citruso ir subtiliai saldžių žiedų aromatus;

- Mastikos ir kedro mediena šildo geidulingu balsaminiu ir žemišku miško kvapu;
- Citrina ir imbieras – tai žadinantis bei gaivus aitriai citrusinis prieskonis, net žiemos rytais priminsiantis gyvybės pilnas vasaros dienas.

22,00 €
Su mokesčiais
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
 • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
 • Ozas parduotuvė / Ozo g. 18
 • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
 • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
 • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
 • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
 • Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22
 • Kauno Beauty care salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr, 49 (PC Akropolis)
 • Vilniaus salonas PC Akropolis / Ozo g. 25 (PC Akropolis)
 • Vilniaus salonas Rinktinės g. / Rinktinės g. 38

Tegul svaiginančios CULTI kvapų natos veržiasi pro atdarus langus ir piešia kelius į naujų patirčių kupinas keliones.

 Culti kvapai automobiliams - tai dar vienas būdas prisijaukinti naujas erdves, surasti jaukumą už namų slenksčio ir įkvėpti naujų patirčių tolimiausiose kelionėse. Culti Milano išlaiko nepriekaištingą subtilumą ir paprastumą ne tik namų erdvėje, bet ir automobilio salone. Prabagaus audinio kvapų krepšeliai pagaminti iš patvaraus lino ir švelnaus šilko draugystės. Pripildyti mažų granulių su maksimalia aromato koncentracija, krepšeliai ventiliatoriaus pagalba skleidžia unikalių kvapų gamas po visą automobilio saloną, paversdami trumpas bei ilgas keliones dar malonesne patirtimi. Kvapų krepšeliai pakuojami į skaidrias plėveles, o šios į unikalaus dizaino dėžutes – tokiu būdu išsaugomas kvapas ir dar kartą patvirtinimas ypatingas Culti dėmesys detalėms. Mažos detalės nedidelėms erdvėms suteiks papildomo žavesio, o aromatas lydės taip toli, kaip esate pasiruošę nukeliauti.

 Mediterranea, kaip ir kiti autentiški Culti Milano kvapai, išsiskiria aukščiausia kokybe bei unikaliu aromatu. Pagamintas iš kruopščiai atrinktų bei Italijos gamtai būdingų žaliavų, aromatas apgaubia namų erdvę nesibaigiančios vasaros gyvybe ir gaiva. Mediterranea pasakoja apie nerūpestingus pasivaikščiojimas po įspūdingus Apulijos kaimo sodus, saldžiai rūgštų skonį burnoje ir per rankas nubėgančias prisirpusių vaisių sultis.

 Kvapų natos:

- Kartusis apelsinas ir apelsinmedžio žiedai vienas kitą papildo sujungdami užsispyrusiai kartaus citruso ir subtiliai saldžių žiedų aromatus;

- Mastikos ir kedro mediena šildo geidulingu balsaminiu ir žemišku miško kvapu;
- Citrina ir imbieras – tai žadinantis bei gaivus aitriai citrusinis prieskonis, net žiemos rytais priminsiantis gyvybės pilnas vasaros dienas.

  98418

  Duomenų lapas

  Kvapo pavadinimas
  Mediterranea
  Kvapų šeima
  Citrusiniai

  Panašūs produktai