CULTI MILANO kvapų difuzorius"Noblesse" 500 ml

89,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)

„Noblesse“ siūlome „Stile“ linijos 500 ml matiniuose buteliukuose ir 4300 ml permatomuose buteliukuose. Buteliukas uždaromas dangteliu iš klevo medienos ir ant jo priklijuojama auksinė šilkografijos būdu pagaminta etiketė. 1990 m. „Culti Milano“ pristatytos ratano lazdelės – šiandien jau įprastas kvapo skleidimo būdas. Ratano lazdelės leidžia reguliuoti kvapo intensyvumą nuo pilno iki vidutinio ar mažo.

„Noblesse“ iš „Culti Milano“ savaip interpretuoja žiemos metą

Namų kvapų pasirinkimas – labai asmeniškas veiksmas. Todėl visi „Culti Milano“ kvapai gimsta iš tikrų istorijų, prisiminimų apie kažkokią vietą, kelionę ar jausmus – kiekvienas kvapas tampa originaliu, nes jis priklauso ne tik namams, bet ir žmogui.

„Noblesse“ – tai kvapas, kviečiantis švęsti 2018-ųjų žiemą. Jis primena apie jaukią, šeimyninę atmosferą švenčių metu. Mus apgaubia šviežiai iškeptų imbierinių sausainių aromatas, tarsi regime baltą sniegą ir pajuntame židinio šilumą. „Noblesse“ kvapai priklauso rytietiškų kvapų šeimai, tad iš pradžių juntamos saldžios vanilės ir muskuso natos. Kvapo šerdis – tai intensyvus cinamono, heliotropo ir kedro derinys, pabaigoje pereinantis prie bergamotės, žvaigždanyžio ir imbiero aromatų. Šio naujo kvapo kolekcija pateikiama skaidriuose buteliukuose, papuoštuose plonais auksiniais spinduliais. Buteliukai priklauso „Stile“ linijai – „Culti Milano“ difuzorių namams žvaigždei. Be difuzorių siūlome ir kvepiančias žvakes. „Noblesse“ elegancija prisitaiko prie bet kokios namų erdvės bet kurią gyvenimo akimirką.

91200

Susiję produktai