KRISPO

ATRASKITE ĮKVĖPIMĄ SAVO NAMAMS,

nesvarbu, ar būtumėte patyręs kvapų žinovas, ar tik dabar atrandate kerintį kvapų pasaulį

Namų jaukumas apima ne tik tai, ką galime paliesti ir pamatyti. Pabudinti kitus pojūčius, per uoslę, per kvapus suteikti gyvybės ir įkvėpti individualumo namams – tokia „Krispo“ kvapų namų misija.

Kvapai gali gundyti, raminti, pakelti nuotaiką ar sužadinti prisiminimus

ISTORIJA

Gimė iš meilės vienas kitam ir meilės kvapams

Anksčiau vystę sėkmingą interjero aksesuarų verslą, galiausiai Kristina ir Povilas nusprendė, kad jų širdys labiausiai linksta į namų kvapus. Sudėjus judviejų vardus, natūraliai atsirado ir „Krispo“ pavadinimas.

Kvapų namų idėja pradėta vystyti ekonominės krizės metais, 2008-aisiais, nes, kaip sako Povilas, tai buvo puikus metas pokyčiams.

Per didžiausius vargus išsikovojus teisę atstovauti bene garsiausią pasaulyje namų kvapų prekės ženklą „Culti“, jau buvo aišku, kad einama teisingu keliu.

Ir šiandien Kristinai su Povilu svarbiausia, kad pirkėjas jų parduotuvėje rastų kokybiškus, grynus, išskirtinius kvapus. Kiekvienas naujas prekės ženklas į jų lentynas atkeliauja po išsamių tyrinėjimų, kelionių ir diskusijų, dažnai pasibaigiančių artimos draugystės su kvapų kūrėjais užmezgimu.

Kristina tikina, kad kvapai – tai emocija, todėl be galo svarbu, koks buteliukas apsigyvens Jūsų namuose. Be to, tai geriausias antidepresantas, kuriuo kvapų namų įkūrėja gelbėjasi nuo pusmetį trunkančios lietuviškos žiemos.

PAŽADAS

Padėsime Jums išsirinkti tai, kas leis išreikšti būtent Jūsų skonį
Mums nieko nėra svarbiau už mūsų siūlomų produktų kokybę ir laimingą klientą, todėl visuomet padėsime Jums išsirinkti tai, kas leis išreikšti būtent Jūsų skonį. Mūsų darbuotojai išmokys, kaip mėgautis „Krispo“ produktais, kad jie kuo ilgiau teiktų džiaugsmo.


Jei mūsų produkcija dėl kokių nors priežasčių nuviltų Jūsų lūkesčius, grįžkite ir būtinai kartu rasime geriausią sprendimą. Mes parduodame emociją, todėl mums svarbu, kad ji būtų stipri ir džiuginanti.