"Cereria Molla" namų kvapų papildymas "Verbena di Sicilia" 200 ml

Verbena di Sicilia skalauja įspūdingo grožio Sicilijos salos krantus, ridena saulę po smėlėtus paplūdimius ir tyrinėja kvapnios lapijos įvairovę. Tai, ką ten rasi – niekada nežinai, tačiau citrusų ir eukalipto aromatas neleidžia pasiklysti, tai pristabdydamas trumpam įkvėpti ir pasigrožėti, tai vėl vesdamas į priekį dar neišvaikščiotais takais.

Pagrindinės kvapų natos:

Citrusai, tarp jų apelsinas ir citrina, žadina gaiviu egzotišku kokteiliu, nukeliančiu į vandenyno skalaujamą salą.

Laurenio ir citrinžolės duetas sukuria švelniai salsvą citrusinį prieskonį su žemišku dervos akcentu.

- Intensyvus eukaliptas nustebina vėsia gaivuma ir keliančios energijos pliūpsniu.

- Gėlių natos smagiai žaidžia saldaus sirupo ir lipnaus medaus aromatais.

23,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C

Verbena di Sicilia skalauja įspūdingo grožio Sicilijos salos krantus, ridena saulę po smėlėtus paplūdimius ir tyrinėja kvapnios lapijos įvairovę. Tai, ką ten rasi – niekada nežinai, tačiau citrusų ir eukalipto aromatas neleidžia pasiklysti, tai pristabdydamas trumpam įkvėpti ir pasigrožėti, tai vėl vesdamas į priekį dar neišvaikščiotais takais.

Pagrindinės kvapų natos:

- Citrusai, tarp jų apelsinas ir citrina, žadina gaiviu egzotišku kokteiliu, nukeliančiu į vandenyno skalaujamą salą.

- Laurenio ir citrinžolės duetas sukuria švelniai salsvą citrusinį prieskonį su žemišku dervos akcentu.

- Intensyvus eukaliptas nustebina vėsia gaivuma ir keliančios energijos pliūpsniu.

- Gėlių natos smagiai žaidžia saldaus sirupo ir lipnaus medaus aromatais.

 Namų kvapų papildymas – tai galimybė niekuomet nepasigesti mėgtamiausio aromato namų erdvėje. Buteliukas talpina dvigubą difuzoriaus tūrį, be to yra pagamintas iš plastiko bei užsukamas sandariu dangteliu. Didesnė talpa leis džiaugtis atsargomis ilgiau, o kokybiška pakuotė išsaugos aromato sodrumą ir unikalumą.

Cereria Molla 1899 – tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų. Tradiciškai rankomis gaminamos žvakės išliko esminiu šio prekinio ženklo principu iki šiol, tačiau nesustojantis produkcijos tobulinimas ir pasiūlos augimas – tai ne vienos šio verslo šeimos kartos indėlis. Būdami ištikimi iš kartos į kartą perduodamoms tradicijoms ir palaikydami gamtos tausojimo idėją, Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadinantį vėją. Cereria Molla 1899 produktai – tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas – tai subtilaus ir klasikinio dizainas, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte.

Sudėtis:

Linalool; 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ol; dl-linalool, l-carvona; (5R)-2 Methyl-5- (prop-1-en-2-yl) cyclohexen-2-en-1-ona, alpha-Hexylcinnamaldehyde, Geranyl Acetate, Citronellol, Geraniol, Nerol, Linalyly Acetate, 1,8-cineol, lemon, terpens, Cymbopogon winterianius. It contains, among others components: more than 30% Ethanol, between 15-30% Parfum.

1352

Duomenų lapas

Talpa
200 ml
Kvapo pavadinimas
Verbena di Sicilia
Kvapų šeima
Citrusiniai