"Cereria Molla" namų kvapų papildymas "French Linen" 200 ml.

 French Linen – tai švarių ir dar šiltų patalų prisilietimas ir švelnumas, mamos aprengto megztinio apkabinimas, vasarinė sodo gėlių ir bičių draugystė. Prancūziškas linas šiam aromatui įkvepia prabangos ir elegancijos, o bijūnai – atpalaiduojančio jaukumo ir moteriško švelnumo. Kvapų harmonija apsupa lengva ir raminančia dulksna.

Pagrindinės kvapų natos:

- Prancūziškas linas – tai kvapo ašis, kurianti atpalaiduojantį ir pažįstamą namų ir saugumo aromatą;

- Moteriškumo simboliu menami bijūnai apsupa švelniu gėlių ir citrusinių vaisių duetu;

- Gaivios ir šviežios citrinos rūgštumas papildo ir palengvina saldžias gėlių natas;

- Frezijos žiedai skleidžiasi pasakišku salsvu aromatu, kuris veikia raminančiai ir kartu su kitomis kvapų natomis kuria nepriekaištingai harmoningą aromatą.

23,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

 French Linen – tai švarių ir dar šiltų patalų prisilietimas ir švelnumas, mamos aprengto megztinio apkabinimas, vasarinė sodo gėlių ir bičių draugystė. Prancūziškas linas šiam aromatui įkvepia prabangos ir elegancijos, o bijūnai – atpalaiduojančio jaukumo ir moteriško švelnumo. Kvapų harmonija apsupa lengva ir raminančia dulksna.

Pagrindinės kvapų natos:

- Prancūziškas linas – tai kvapo ašis, kurianti atpalaiduojantį ir pažįstamą namų ir saugumo aromatą;

- Moteriškumo simboliu menami bijūnai apsupa švelniu gėlių ir citrusinių vaisių duetu;

- Gaivios ir šviežios citrinos rūgštumas papildo ir palengvina saldžias gėlių natas;

- Pavasariniai frezijos žiedai skleidžiasi pasakišku salsvu aromatu, kuris veikia raminančiai ir kartu su kitomis kvapų natomis kuria nepriekaištingai harmoningą aromatą.

 Namų kvapų papildymas – tai galimybė niekuomet nepasigesti mėgtamiausio aromato namų erdvėje. Buteliukas talpina dvigubą difuzoriaus tūrį, be to yra pagamintas iš plastiko bei užsukamas sandariu dangteliu. Didesnė talpa leis džiaugtis atsargomis ilgiau, o kokybiška pakuotė išsaugos aromato sodrumą ir unikalumą.

 Cereria Molla 1899 – tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų. Tradiciškai rankomis gaminamos žvakės išliko esminiu šio prekinio ženklo principu iki šiol, tačiau nesustojantis produkcijos tobulinimas ir pasiūlos augimas – tai ne vienos šio verslo šeimos kartos indėlis. Būdami ištikimi iš kartos į kartą perduodamoms tradicijoms ir palaikydami gamtos tausojimo idėją, Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadinantį vėją. Cereria Molla 1899 produktai – tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas – tai subtilaus ir klasikinio dizainas, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte.

Sudėtis:

2-(4-tert-butylbenzyl) propionaldehyde, 3-p-cumen yl-2- methylpropionaldehyde, Rosemary extract. It contains, among others components: more than 30% Ethanol, between 15-30% Parfum.

1342

Duomenų lapas

Talpa
200 ml
Kvapo pavadinimas
Frech Linen
Kvapų šeima
Gėlių