Pagrindinis

Produktų sąrašas pagal prekės ženklą PARCO 1923

„Parco 1923“ istorija prasidėjo dar XIX a. pabaigoje, Abruco nacionalinio parko senuosiuose miškuose. O 1923 metais viena karališkoji šeima įkūrė Parką, kuris yra vienas seniausių parkų Europoje, kuriame augančius medžius ilgą laiką tyrė ekspertai. Jie ir sugebėjo sukurti „Parco 1923“ laukinių žiedų kvapą.

SVAIGINANČIO KVAPO PASLAPTIS

„Parco“ kvapas jus nukels į gamtą, miško gilumą ir svagulį. Tokį įspūdį kuria pagrindinė šio aromato produktų nata – pupmedžio esencija. 

Kitos natos: kadagys, kiškiakrūmis, laukinis salieras, vilkdalgis, sausmedis, bukas, medžių samanos. 

Visa „Parco 1923“ produkcija pasižymi elegantišku ir patraukliu dizainu. Daugelyje gaminių rasite žaliame fone (aliuzija į mišką) įspaustą auksinio lokio atvaizdą. Gamyboje vyrauja autentiškos ir natūralios medžiagos – buko mediena, „Pietra Gentile“ švelnus akmuo, kuris jau daug amžių naudojamas šio regiono rūmų ir bažnyčių statybai.

PARCO 1923 - NUO KVEPALŲ IKI... KELIONINIŲ RINKINIŲ!

Ypatingi šio prekinio ženklo „Scarpetta di Venere“ kvepalai pasižymi taurumu, rafinuotumu ir aistra. Ašriai saldus laukinių šilauogių aromatas, plačialapės klumpaitės, pupmedžio, vilkdalgio, raudonosios lelijos natos ir paprastasis erškėtis – visa tai jus bent mintimis nuneš į vieną gražiausių pasaulio stebuklų – gamtą. 

Norintiems išbandyti ne tik kvepalus ir tualetinį vandenį, siūloma ir kita „Parco 1923“ produkcija:

-difuzorius, kuris asocijuojasi su švara ir gaiva, nunešančia jus į kalnus ar prie krioklių. Būtent tai ir jusite savo namuose įsigiję šį difuzorių;

-purškiamas namų kvapas. Vos keli purkštelėjimai – ir jūsų erdvė paskęs gamtos aromatuose;

-švelnus kūno prausiklis, kuris valo odą ir jos nesausina, taip pat tonizuoja bei atpalaiduoja. Šis prausiklis sukurtas pagal tradicinį vaistininkų receptą, kuris būdavo naudojamas karštoms vonioms grįžusiems iš ilgų žygių miškais; 

-giliai valantis prausiklis, regeneruojantis, apsaugantis, maitinantis odą, taip pat pašalinantis negyvąsias ląsteles ir suteikiantis švelnumo pojūtį; 

-rankų ir kūno kremas, kuris maitina jūsų odą, lėtina jos senėjimo procesus, apsaugo nuo išsausėjimo, mažina sudirgimus, paraudimus. Šiam kremui pagaminti naudojamas erškėtuogių ekstraktas, kuris gausus vitamino C;

-kietas muilas, tinkantis ir rankoms, ir veidui, ir visam kūnui. Apsaugantis natūralų odos pH;

Taip pat prekinis ženklas turi savo kelioninius rinkinius, kurie sudaryti iš mini odinės kosmetinės, keturių skirtingų produktų (šampūno, muilo, kūno prausiklo ir mini gabalinio muilo).

Ar pasiruošę pasivaikščioti po mišką?

"PARCO" rankų šveitiklis "Scarpetta di Venere' 300 ml

30,00 €

Šveičiantis muilas – tai duoklė retai gėlei, plačialapei klumpaitei (it. „Scarpetta di Venere“). Švelnios mikrogranulės padeda atnaujinti, giliai valo ir švelnina rankų odą. Šveitimo metu stimuliuojama apytaka ląstelių viduje, o oda paruošiama aktyviam sudėtinių dalių iš raudonosios lelijos poveikiui – tai padeda nuraminti sudirgusią odą.