Pagrindinis

Produktų sąrašas pagal prekės ženklą LOCHERBER MILANO

LOCHERBER MILANO įmonė įkurta 1972m. Milane Sergio Baerlocher. Šios kompanijos šaknys siekia ir Šveicariją – kosmetikos srityje pirmaujančią šalį. Trys LOCHERBER MILANO kartos kūrė, tobulino kosmetikos produktus, kvepalus bei namų kvapus. Šios trys kartos pašventė save puikių, aukštos kokybės produktų kūrimui, kurie gaminami su meile ir aistra.

Aistra ir rankų darbas. Kompanijos vadovas tiki žmogaus galimybe unikalias idėjas įkūnyti kūriniuose, kurie suteikia gerą emociją, teigiamą nuotaiką.

Kompanijos moto išlaikyti ir nuolatos tobulinti kokybę, žengti koja kojon su laiku.

LOCHERBER MILANO laikosi „puikaus gyvenimo“ koncepcijos su tikru itališku prieskoniu, kuris atsispindi produktų dizaine bei aukštoje produkcijos kokybėje (namų kvapų gamyboje naudojami tik geriausi eteriniai aliejai; ant difuzorių buteliukų puikuojasi prabangaus žakardo etiketės; žvakių sudėtyje yra 8proc eterinio aliejaus, karnubos ir mineralinio vaško mišinys).

"Locherber" kvapas į spintą "Malabar Pepper"

12,00 €

Lininis maišelis, užpildytas Sicilietiška jūros druska su eteriniais aliejais, pagražintas perlinio spindesio sagute. Gali būti naudojamas spintose, stalčiuose, rankinėse, automobilyje. Su kvapų purškikliu galite atnaujinti kvapą. Kvepia apie 30 d. Prabangus imbiero, apelsino, bergamontė ir cinamono kvapų derinys.