Kokį kvapą išsyk užuodžiate mintyse, prakalbus apie žiemiškus namų kvapus? Mandarinai, cinamonas, apelsinai – kaipgi be jų, paklausite? Šventiniai, prieskoniniai, netgi sunkoki kvapai. Visgi, Kalėdos jau liko už mūsų nugarų, tačiau lauke – vis dar balta, šalta ir... Taip, vis dar žiema. Tad po darbo dauguma mūsų skuba į namus – ten, kur šilta, gera ir jauku.

 

Tam, kad namuose būtų dar jaukiau, rekomenduojama jiems pritaikyti ir tinkamą kvapą. Žiema – laikas, kai kvapams galite skirti ypatingą dėmesį ir iš jų sukurti nuostabią bei jaukią namų atmosferą.

 

Žiemą namus šildantys kvapai

 

Būna ir taip. Kvapai gali sušildyti Jūsų erdvę. Jums patinkantis, malonus, neerzinantis ir tik teigiamas emocijas keliantis kvapas natūraliai sukuria jaukumą, kuris šildo iš vidaus. Taigi, jei žiemą savo namus norite apgaubti kvapnia šiluma – rinkitės pipirų, cinamono, tabako kvapus, kurių sudėtyje būtų aštresnių prieskoninių žolelių ar aliejų. Jei nenorite konkrečiai vieno iš minėtų kvapų, ieškokite tokio, kurio sudėtyje būtų ir priešingų aštresniems kvapams tonų, pavyzdžiui, citruso, apelsino ar mėtos.

 

Į ką konkrečiai galėtumėte atkreipti dėmesį? „Krispo“ namų dekoro salonas siūlo nepraeiti pro „Culti Mountain“ ir „Culti Fuoco“ kvapus. Pirmojo kvapo pagrindinė nata – kedras, tad galima pajusti ir lengvą vyriškų kvepalų dvelksmą. Patiks mėgstantiems solidumą, stiliaus subtilumą ir romantiką. O temperamentingiems, dievinantiems aistringą gyvenimą, puikiai tiks „Culti Fuoco“ rytietiškas kvapas, turintis savyje ir gintaro natą.

Prabangos gerbėjai, kurie didelį dėmesį skiria ir kiekvienos detalės išvaizdai, stilistikai, turėtų atkreipti dėmesį į itališkus „Locherber“ kvapus. Žiemai idealiai tiks „Malaber Pepper“, kuris apgaubtų Jūsų norimą erdvę imbiero, apelsino, bergamotės ir cinamono kvapu. Štai „Tangerine and Cinnamon“ rūšys puikiai atitiks saldžios prabangos gerbėjų skonį, o mėgstantiems netradicinius, išskirtinių tonų derinių kvapus, siūlomas „Habana Tobacco“, pripildytas bergamotės, medaus, kokoso, tabako, gvazdikėlių, žibučių, vanilės, kedro, gintaro ir pačiolio natomis.

 

Norite kažko lengvesnio, vis dar žiemiško, bet... Su mažiau skonių? Tokiu atveju rinkitės kvapų difuzorius, kuriuose būtų medaus, gintaro, pačiulio, citrusinių vaisių, cinamono ar kitų prieskoninių augalų aliejų. Pavyzdžiui, „Panpuri The Aviatrix“ arba „Panpuri Cause Celebre“. Beje, pastarasis kvapas – įkvėptas pačios Marilyn Monroe...

 

Žiemiškos žvakės – jaukiems vakarams namuose

 

O kas, jei kvapų difuzoriai – ne Jums? Netoleruojate pastovaus, kad ir koks malonus bebūtų, kvapo namuose, tačiau kartas nuo karto, ypač, įsitaisius ant sofos su knyga bei arbata, norite paįvairinti namų atmosferą? Rinkitės aromatines žvakes.

 

Puikiam, jaukiam, žiemiškam ir šeimyniškam vakarui žiūrint filmą ar skaitant knygą, rinkitės „Panpuri Kyoto Riverbed“ žvakę. Kurta rankomis, iš sojų ir palmių vaško, prisotinta saldžios karamelės, pieno, kavos skonio natų, įkvėpta garsios Kabuki teatro pradininkės Izumo no Okuni. Kvapui pasklidus po namus, tikėtina, kūrybinės idėjos užplūstų ir Jus.

 

O jei norite tik žvakės kuriamos prieblandos romantiškam vakarui ir paprastumo namuose, apžvelkite „Yankee Candle“ siūlomą produkciją. Ilgai degančios, skleidžiančios savo šviesą ir šilumą, pripildytos gintaro, imbiero, švelniais vanilės, miško kvapais. Žiemai puikiai tiks „Amber Moon“, „Maroccan Argan Oil“, „Frankincense“, „Ginger Dusk“, Home sweet home“, „Ebony and Oak“ ar „Angel Wings“ aromatai iš „Yankee Candle“.

 

Susikurkite tobulą jaukumą savo namuose šaltais žiemos vakarais.

Comments ()