Žydinčios gėlės, nokstančios vyšnios, žaliuojantys medžiai – pripažinkime, dabar pats gražiausias ir „skaniausias“ metų laikas. Soduose mus pasitinka gaivūs ir lengvai saldūs gamtos aromatai. Vasaros kvapais galite apgaubti ir savo namus – kambarius, balkoną ar terasą.

Ne, nebūtina į kiekvieną laisvą vazą merkti laukų ar sodo gėles. Užtenka žavių ir kvapnių dekoro detalių – žvakių. „Yankee Candle“ išleido naują šios vasaros kvapų kolekciją, kurios skoniai tikrai ras kelią į kiekvienus namus.

„Yankee Candle“ – amerikiečių žvakių bei namų kvapų gamintoja, pripažinta visame pasaulyje. Naudojant tik pačios aukščiausios rūšies ingredientus, specialų vašką, įmonė gamina sezoninių kvapų aromatizuotas žvakes.

Vasara 2018 kolekcija – įkvepianti gyventi, pažinti ir patirti

„Yankee Candle“ vasaros kolekcija orientuota į atostogų motyvus, pažinimą, naujų vietų ir kvapų kolekcionavimą, taip pat naujų tikslų išsikėlimą bei siekimą. Kvapai kurti atsipalaidavimui, poilsiui ir įkvėpimui.

Išskirkime keturis pagrindinius kvapus: Coconut splash, Tropical jungle, Warm desert wind ir Misty mountains. Pirmasis – Coconut splash – gaivus, natūralus ir lengvas kvapas, turintis šiek tiek tropinio prieskonio. Pagrindinės kvapų natos: melionas, kokosų sultys ir mango. Labai patiks pasiilgusiems egzotiškų atostogų, kurias šio kvapo pagalba galės susikurti savo namuose. Antrasis – Tropical jungle – tikrai ras kelią į vaisių, tropinių augalų ir miškų mėgėjų širdis, nes pagrindinės šio kvapo natos – pamelo ir laimo, taip pat jaučiami papajos bei palmių lapių prieskoniai. Warm desert wind – ech... gaivus kvapas, turintis vanilės ir pačiolio prieskonių, patiks lengvos prabangos mėgėjams. O Misty Mountains – skirtas tikriems ištroškusiems kelionių nuotykių ir gamtos. Panirsite į šviežių pipirmėčių, levandų ir pačiolio kvapų jūrą.

Tai tik keli iš „Yankee Candle“ kvapų, kurie gali atsirasti Jūsų namuose. Žvakes pritaikysite bet kuriame interjere – jos pasižymi minimalizmu, paprastumu, tad puikiai tiks ne tik kambariuose, bet ir balkone ar terasoje. Lauke rinkitės didesnes žvakes – skleis daugiau šviesos ir intensyvesnį aromatą. O kas gali būti jaukiau vasaros vakarais, nei jaukus pasisėdėjimas žvakių šviesoje? Mažesnės „Yankee Candle“ žvakės puikiai derės ir kvepės svetainėje ar miegamajame.

Susikurkite vasaros kvapų oazę savo namuose, balkone ar terasoje su „Yankee Candle“.

Comments ()