News

Švelnumas, rafinuotumas ir aromatas – naujas prekinis ženklas „The Laundress“

Nuėję į parduotuvę dairotės po namų apyvokos prekių lentynas ir neišsirenkate sau tinkamų skalbimo ir audinių priežiūros priemonių? „Krispo“ kviečia išbandyti prekinio ženklo „The Laundress“ gaminius, kurie orientuojasi į madą, prašmatnumą, ekologiškumą ir skalbimą be vargo.

label
remove_red_eye 398 views

Kvapų natų abėcėlė

Manėte, kad kvapą namams išsirinkti kur kas lengviau nei kvepalus sau? Neapsigaukite – kokybiški, geri namų kvapai yra daugiasluoksniai, turintys kelis kvapus: pradžioje, pauosčius atidarytą buteliuką, galintys kvepėti vienaip, o po kelių minučių, aromatui pasiskirščius aplinkoje – kitaip.

label
remove_red_eye 1742 views

Norite namuose jaustis dar geriau? Rinkitės natūralius kvapus!

Natūralūs kvapai yra išskirtiniai ir tuo, kad jie ne tik kvepia, bet ir teigiamai veikia žmogaus nuotaiką bei jausmus. Jei už lango nyku, o namie norisi jaukumo bei laimės, uždekite žvakę su eteriniu aliejumi. Džiaugsmo, gero ūpo suteiks citrusiniai, bergamočių, šalavijų, gėlių, vanilės aromatai. Jei norite susikaupti – rinkitės natūralius kvapus, kuriuose yra rozmarinų, cinamono ar kitų prieskonių aromato.

label
remove_red_eye 533 views

CERERIA MOLLA 1899 kvapų pristatymas

Prieskoniai, citrinos, muskato riešutai, jazminai, kedras, muskusas – tokiais aromatais ketvirtadienio vakarą kviestinius svečius kerėjo salonas „Krispo“, pakvietęs į oficialų itin gilias tradicijas turinčio ispaniško prekės ženklo „Cereria Molla 1899” naujų namų kvapų ir žvakių pristatymo vakarą.

label
remove_red_eye 577 views

Vakaras Italijoje: skonių ir kvapų sintezė

Praėjusį ketvirtadienį kauniečiai turėjo galimybę sudalyvauti išskirtiniame renginyje, kuriame kiekviena akimirka alsavo Italija. Gurmaniški skoniai bei aukštos klasės kvapai – tobula potyrių sintezė.

label
remove_red_eye 525 views

Kaip kvepia skirtingos patalpos?

Kuo jums kvepia virtuvė? O kuo miegamasis, svetainės kambarys ar... vonios kambarys? Kiekviena patalpa gali turėti savą kvapą, tereikia atrasti tinkamą. Šių dienų kvapų difuzorių pasiūla – itin didelė, tad šįkart „Krispo“ ir pasakoja apie tai, kokius kokybiškus kvapus pasirinkti skirtingoms erdvėms.

label
remove_red_eye 822 views

Kvepiančios dovanos – šių Kalėdų topas!

Gruodžio mėnuo atkeliavo drauge su šventinėmis nuotaikomis, jaukiais vakarais namuose dekoruojant kambarius, puošiant eglutes ar keliaujant į miestą pasigrožėti visur mirgančiomis lemputėmis. Kaip ir kasmet, Jūs ir vėl atsiverčiate lapą, kuriame didžiosiomis raidėmis užrašote DOVANŲ SĄRAŠAS, pradedate ieškoti idėjų interneto portaluose, tinklaraščiuose ar vaikštant bei dairantis į parduotuvių lentynas.

label
remove_red_eye 682 views

Namų kvapų lyderis ir pirmtakas: kas jis?

1990 metai. Mados lopšys Italija. Verslininkas ir dizaineris Alessandro Agrati pasiekė dar 1988 metais užsibrėžtą tikslą – sukūrė išskirtinį kvapą namams, kuris turėjo vienyti žmones, erdvę ir daiktus. Visi namai turi tik jiems tinkantį specialų kvapą – tokia buvo pagrindinė Alessandro idėja, kai jis pradėjo savo veiklą ir kūrybą Milane. Taip gimė ir savo kelią pradėjo „Culti Milano“ prekinis ženklas, kuris pakvietė žmones per kvapus užuosti ir pajusti aplinką.

label
remove_red_eye 876 views

KRISPO Kalėdos 2018

Staigmenos kolegoms, draugams, artimiesiems. Nudžiuginkite juos kvapniomis dovanomis, kurios skleis nuostabius aromatus šventiniu periodu ir jau pasibaigus gražiausioms metų šventėms. Padovanokite, tai kas suteiks namams maloniai kvepiančio jaukumo.

label
remove_red_eye 1400 views

Vasaros kvapai – ne tik už lango

Žydinčios gėlės, nokstančios vyšnios, žaliuojantys medžiai – pripažinkime, dabar pats gražiausias ir „skaniausias“ metų laikas. Soduose mus pasitinka gaivūs ir lengvai saldūs gamtos aromatai. Vasaros kvapais galite apgaubti ir savo namus – kambarius, balkoną ar terasą.

label
remove_red_eye 1640 views