Loading the content... Loading depends on your connection speed!

0Mano krepšelis - (tuščia)

Krepšelio turinys

Prekių nėra

Iš viso: 0,00 €
Krepšelis Apmokėti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso (su PVM)
Viso pristatymas  (su PVM) Nemokamas pristatymas !
Viso (su PVM)

Visos prekės gamintojo ANTOINE

Šis, iš Prancūzijos atkeliaujantis kvapas, skirtas pedantiškai savo kūnu besirūpinantiems ir ieškantiems aukščiausios kokybės vyrams. Vyrams, kuriuos erzina iš prekybos centrų sklindantis skalbiklių kvapo šleifas.


„Antoine“ įkūrėjas ir jo vaikystės draugas, kompanijos „nosis“ (kvapų ekspertas), nutarė, kad metas padaryti galą kvapų kakofonijai. Taip gimė idėja sukurti skalbiklių, dušo želės, kūno kvepalų ir kvapniųjų žvakių namams kvapų liniją. Šis prekių ženklas kol kas subalansuotas vyrams, tačiau kūrėjai užsimena, jog greitai džiugins ir moteris.


Antoine gaminiai yra išskirtinio kvapo, itin aukštos kokybės, pagaminti Prancūzijoje ir turi unikalią sudėtį. Išskirtinis šio prekės ženklo produktas – skalbikliai, turintys išskirtinius kvapus.


Antoine produktai sukurti vyrams, tačiau tinka ir moterims, kurioms nepatinka klasikinis skalbimo priemonių kvapas. Dauguma tradicinių  ploviklių ir skalbiklių yra gėlių arba vaisių kvapo (levandų, persikų, migdolų, apelsinų žiedų ir kt.). Antoine siūlo alternatyvą vyrams, nes visi šio gamintojo aromatai yra tikro vyriško tualetinio vandens kvapo.


Antoine - tai tikri vyriški kvapai: sandalmedžio ir kedrų junginys, šiltas gintaro, minkštas muskuso, svaiginantis pačiulio, gyvūnų odos kvapas... (priklausomai nuo kvapo linijos). Antoine kvapai yra pagaminti iš žaliavų, kurios dažniausiai naudojamos aukštojoje parfumerijoje.


Antoine kvapai labai gerai išlieka audiniuose. Nepriklausomai nuo kvapų rūšies, kvapas ilgai išlieka ir ant rankų, naudojant skystą muilą ir laikui bėgant net intensyvėja. Taip yra dėl gamyboje naudojamų medžiagų, kurios užtikrina gerą Antoine produktų kokybę.


Antoine skalbiklių sudėtyje  yra maistinių dažiklių, dėl kurių visa produkcija turi skirtingas spalvas priklausomai nuo kvapo linijos. Šie dažikliai ištirpsta skalbimo metu ir nenudažo audinių.Rodoma 1 - 35 iš 35 prekių

Rodoma 1 - 35 iš 35 prekių
Kategorijos

Atstovaujami prekių ženklai

Mūsų partneriai